Információk a 2020 - 2021-es tanévre

Étkeztetési térítési díj befizetése

Tisztelt Szülők!

A 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazott eljárásrend
lépett életbe, ennek értelmében a szülők nem léphetnek be a köznevelési intézményekbe, így az étkezési díjbeszedési
feladatokat a Gazdasági Működtető Központ Győr az iskolában nem tudja elvégezni.

Az étkezési díjak befizetése a következő módokon történhet:

• csoportos beszedési megbízással történő beszedés továbbra is zavartalanul működik a már élő szerződések esetén.
• átutalással
• OTP Banknál történő készpénzes befizetéssel (térítés mentesen)
• egyéb pénzintézetnél történő készpénzes befizetéssel (térítési díj ellenében)

A befizetés december havi összegét az eddig készpénzzel fizető szülőkkel a GMK Győr étkezési díjbeszedői
által az iskoláknak kiküldött tájékoztató útján tudatja.

Az átutaláshoz, pénzintézeti készpénzes befizetéshez szükséges adatok:

• Címzett: Gazdasági Működtető Központ Győr
• Bankszámlaszám: 11737007-15802736

Az átutaláson, készpénzes bankpénztári befizetésnél fel kell tüntetni a közleményben:
- gyermek nevét, osztályát, iskoláját.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy a tájékoztatóban közölt pontos összeget utalják.

A december havi étkezési díjak utalási, bankpénztári befizetésének határideje: 2020. november 18.